Skodvin Montessoriskule

Skodvin Montessoriskule
Skodvin Skulemusikk
Skodvin Skulemusikk

Hundvin Bygdelag

Hundvin Bygdelag

Ungdomslaget Nybrot

U.L Nybrot

Konglevoll Bedehus

Hundvingrend Sanitetsforening

 
 

 

SKODVIN SKULEMUSIKK VANT 2.DIVISJON FOR BRASS 2008!!!
En overasket og kjempeglad gjeng =)De spilte stålende! Og dirigent Knut
Harald kunne konkludere med at han hadde hatt en
bra dag på jobben; for på 2.plass kom Kløvheim Skulekorps,og voksenkorpset
han dirigerer kom på 2.plass i "Knall blås"
Våre gode naboer på Kløvheim inviterte oss med på feiring på Peppes Pizza og
det var kjempe-kjekt:D


Resultatliste er nederst på siden !

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

 

 

 

 

 

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   

 

   
   
     

Resultatliste NM for skolekorps 2008

Bjergsted, Stavanger 21, juni

Resultater 1. Divisjon brass

Plass

Korps

Dirigent

Poeng

1

Manger Skulemusikklag, Hordaland

Rune Hannisdal

95

2

Knarvik skulekorps, Hordaland

Torstein Aagaard Nilsen

93

3

Tasta Skolekorps, Rogaland

Morten Øvrebekk

92

4

Smørås Skolemusikk, Hordaland

Eirik Gjerdevik

91

5

Tertnes Skoles Musikkorps, Hordaland

Jan Egil Jørgensen

90

6

Jåtten skolekorps, Rogaland

Gaute Vikdal

88

7

Førre Musikkorps, Rogaland

Jakob Birk

87

8

Hasle Skole Musikkorps, Oslo

Sissel Larsen

86

Dommere: Egil Magussen og Jens T. Larsen

Resultater 2. Divisjon brass

Plass

Korps

Dirigent

Poeng

1

Skodvin skulekorps, Hordaland

Knut Harald

96

2

Kløvheim skulekorps, Hordaland

Knut Harald Rydland

95

3

Krohnengen Skoles Musikkorps, Hordaland

Kristian Breistein

93

4

Damsgård Skoles Musikkorps/Nygårdslien skolekorps, Hordaland

Magnus Brandseth

92

5

Sæbø skulemusikklag, Hordaland

Bjørn Breistein

91

6

Sunde skolekorps, Rogaland

Torbjørn Dahl

90

7

Sveio Skulekorps, Hordaland

Yngve Nikolaisen

89

8

Florvåg/Kleppestø Skolekorps, Hordaland

Merete Vollan

88

9

Brandbu Skolekorps, Hedmark og Oppland

Thomas Petersen

86

10

Brøttum Skolekorps, Hedmark og Oppland

Andreas Halla

85

10

Follese skolemusikkorps/Hetlevik skolekorps, Hordaland

Roar Minde Fagerli

85

Dommere: Egil Magnussen og Selmer Simonsen


Resultater 3. Divisjon brass

Plass

Korps

Dirigent

Poeng

1

Lavik Skulemusikk, Sogn og Fjordane

Jason Burn

94

2

Sotra Vest Skolekorps, Hordaland

Pål Magne Austnes

93

3

Minde skoles musikkorps, Hordaland

Berit Skorpen

92

4

Langeland skulekorps, Hordaland

Håvard Kroka

91

5

Hellen skoles musikkorps, Hordaland

Torgeir Bjørndal

90

5

Grinde Skulemusikkorps, Rogaland

Rolf Jacob Sjursen

90

7

Meling & Våge Samarbeidskorps, Hordaland

Stig Louis Myklevold

89

8

Træet Skulemusikkorps, Hordaland

Einar Gjelsvik

88

8

Haugland/Haukås Skolemusikk, Hordaland

Stein Skorpholm

88

10

Randaberg Skolemisikkorps, Rogaland

Selmer Simonsen

87

11

Førde Skulemusikkorps + Valestrand skulekorps, Hordaland

Simon Gilje

86

11

Frøyland skolekorps, Rogaland

Clive Zwanswiniski

86

11

Moster skulekorps, Hordaland

Stein Høyland

86

14

Sagvåg Skulekorps, Hordaland

Håvard Kroka

85

15

Tysnes skulekorps, Hordaland

Yngve Nikolaisen

84

16

Tjensvoll skolekorps/Auglend skolekorps, Rogaland

Jonas Rogne/Kjell Anders Pettersen

82

16

Spydeberg skolekorps, Østfold

Vidar Eilertsen

82

18

Lindås Skulekorps, Hordaland

Birgitte Bjørnsdatter Bruget

81

19

Ulveset Skulekorps, Hordaland

Tommy René Stordal

80

19

Vassenden Skulemusikk, Sogn og Fjordane

Ragnvald Søgnesand

80

19

Langhus Skolekorps, Akershus

Øyvind Øksnes

80

19

Midtre Sotra Skulekorps, Hordaland

Jon Lien

80

Dommere: Rasmus Reed og Erling Myrseth